Sekcja przedmiotów ogólnomuzycznych

 

Kierownik sekcji

mgr Anna Mamczarska – kształcenie słuchu, zasady muzyki z elementami edycji nut, trening słuchowy

 
 
mgr Barbara Franke–   harmonia, formy muzyczne, ćwiczenia z harmonii, analiza dzieła muzycznego
mgr Miłosz Korpol – orkiestra smyczkowa, orkiestra symfoniczna
mgr Aleksandra Kulig- podstawy rytmiki, kształcenie słuchu, audycje muzyczne
mgr Joanna Mitas – historia muzyki, formy muzyczne, konwersatorium z historii muzyki
dr Joanna Pudlik – chór II st.
mgr Sandra Sojka – chór I st., kształcenie słuchu, audycje muzyczne,
mgr Katarzyna Świeca – kształcenie słuchu, podstawy rytmiki
mgr Mateusz Świerczok – audycje muzyczne, kształcenie słuchu, zasady muzyki z elementami edycji nut, literatura muzyczna, historia muzyki,
mgr Ewelina Wiśniewska – j. włoski
mgr Marcin Wójcik – audycje muzyczne, kształcenie słuchu, zasady muzyki z elementami edycji nut, trening słuchowy
mgr Magdalena Ziółkowska – podstawy rytmiki, kształcenie słuchu,

Sekcja instrumentów smyczkowych i gitary


 Kierownik sekcji

mgr Adam Zając – skrzypce

 
 
 
mgr Alina Brodka – skrzypce
mgr Dariusz Jakubczyk – skrzypce
mgr Danuta Kozimor – skrzypce
mgr Marcin Kusz – wiolonczela
mgr Dawid Lewandowski – kontrabas
mgr Jarosław Marzec – altówka
mgr Alicja Miruk-Mirska – skrzypce
mgr Jakub Moroziński – gitara
mgr Andrzej Otremba – gitara
Urszula Paradowska – gitara
mgr Bogusław Pietrzak – gitara
mgr Magdalena Szeruga – Robak – gitara
mgr Bogna Szwajger – wiolonczela, zespół kameralny
mgr Dariusz Wicherek – skrzypce
mgr Ewa Zając– skrzypce

Sekcja instrumentów klawiszowych

Kierownik  sekcji

mgr Joanna Wójcik – fortepian główny

 
 
mgr Iwona Blacha- Durczok – fortepian główny, zajęcia z akompaniatorem
lic. Jakub Cetnarowski – fortepian główny, fortepian dodatkowy, fortepian obowiązkowy
mgr Larisa Czaban – fort. główny, fort. dla wokalistyki, zespół kameralny
mgr Katarzyna Janiszewska – Richter – fort. obowiązkowy, fort. dodatkowy,  fort. dla wokalistyki
mgr Aleksandra Kielar – Machura – zajęcia z akompaniatorem
mgr Katarzyna Kowalczyk – fort. główny
mgr Joanna Łagodzic – fort. główny
mgr Grzegorz Machura – fort. główny, praca z akompaniatorem, zespół kameralny
lic. Zofia Marczyk – fort. główny
dr Konrad Merta – akordeon, zespół kameralny
mgr Krzysztof Minor –  zajęcia z akompaniatorem
mgr Joanna Müller – fort. główny, fort. obowiązkowy, fort. dodatkowy, fort. dla wokalistyki
dr Joanna Pudlik – fort. dodatkowy
mgr Anna Spałek – fort. główny, fort. obowiązkowy, fort. dla wokalistów
mgr Paweł Staszczyszyn – fortepian główny, zajęcia z akompaniatorem, nauka akompaniamentu
mgr Marta Staszczyszyn-Żak – praca z akompaniatorem
mgr Katarzyna Stefani – Szewczuk – fortepian główny, fort. obowiązkowy, fort dodatkowy, fort. dla wokalistyki
mgr Anna Sułkowska – praca z akompaniatorem
mgr Kamila Wojtala – fortepian główny, fort. obowiązkowy, praca z akompaniatorem
mgr Paweł Wróbel – zajęcia z akompaniatorem, fort. obowiązkowy, fort. dodatkowy
mgr Ewa Zabłocka– fortepian główny, fortepian obowiązkowy
mgr Andrzej Zaczkowski – akordeon

Sekcja instrumentów dętych i perkusji

Kierownik sekcji

mgr Joachim Nowak – waltornia, tuba, sakshorn, orkiestra dęta

 
 
mgr Wojciech Front – fagot, zespół kameralny
mgr Łukasz Grund – perkusja, zespół kameralny
mgr Artur Kulka – trąbka
mgr Paweł Muszkieta – flet
mgr Estera Seweryn – flet
mgr Agnieszka Sobik – obój
mgr Jarosław Spałek – zespół muzyki rozrywkowej
mgr Andrzej Staciwa – flet
mgr Adam Szeląg – saksofon
mgr Bogdan Trefon – klarnet
mgr Robert Waloszczyk– puzon
mgr Kornel Wieczorek – trąbka

Sekcja śpiewu

Kierownik sekcji

mgr Joanna Wojnowska – śpiew

 
 
 
prof. Jan Ballarin – śpiew
mgr Grażyna Bollin – śpiew
mgr Jerzy Gościński – dykcja i recytacja
dr Sabina Olbrich – Szafraniec – śpiew
mgr Magdalena Spytek – Stankiewicz – śpiew, zespół wokalny, elementy gry aktorskiej
 

Biblioteka

mgr Jagoda Machoń – bibliotekarz