REKRUTACJA na rok szk. 2021/2022

Dyrekcja Państwowej Szkoły Muzycznej I i II st. im. Ludomira Różyckiego w Gliwicach informuje o naborze do szkoły muzycznej na rok szkolny 2021/2022.

Jesteśmy przekonani, że w Państwa domach znajdują się potencjalni kandydaci, którzy chcieliby rozpocząć kształcenie muzyczne i posiadają wszelkie predyspozycje, żeby zostać uczniem szkoły muzycznej. Wielu uczniów  szkół podstawowych i ponadpodstawowych jest już uczniami naszej szkoły i z powodzeniem łączy naukę w dwóch szkołach.

Kształcenie muzyczne w sposób pozytywny i znaczący wpływa na rozwój ogólny dzieci i młodzieży, co zostało naukowo udowodnione, a atmosfera panująca w naszej szkole i indywidualny system nauczania wpływa na budowanie  relacji między nauczycielem i uczniem na poziomie mistrz – uczeń. Jest to niepowtarzalna relacja, służąca ciągłemu motywowaniu i podnoszeniu poczucia własnej wartości uczniów. Dziecko występujące na scenie nabiera pewności siebie, potrafi zaprezentować swoje umiejętności i jest przygotowywane na ocenę i samoocenę swojego działania.

Czekamy na kandydatów.  Etap przyjmowania wniosków do szkoły I st. rozpocznie się 06.04.2021r. Szczegóły naboru zostały zamieszczone na plakatach poniżej oraz pod zakładką REKRUTACJA.

Copyright © 2020 PSM Gliwice. Wykonanie LINX

Skip to content